Tagasi avalehele

 Simonswerk TECTUS® Energy
PAKUB UKSEHINGEDE TIPPTASET.
Priit Künnapuu
tootejuht

Simonswerki firma edulugu algas 1889. aastal Rhede-Wiedenbrücki linnas Ida-Westfaleni piirkonnas. Hingede ja hingesüsteemide tootmisele spetsialiseerunud ettevõtte nimi oli algselt H. Simons & Co.
Tänapäeval on Simonswerk oma ligikaudu 550 töötajaga Saksamaal antud valdkonnas juhtivate tarnijate seas. Ettevõte tegutseb praegu rahvusvaheliselt enam kui 70 turul ja omab sõltumatuid tütarettevõtteid, koostööpartnereid ning osutab oma töötajate teenuseid 35 riigis.
TECTUS®- täiesti varjatud hingesüsteem
“Ka nähtamatuks tegemine on disain!” Teatud esemete disainimisel on oluline hoopis nende taust, mis tähendab, et põhirõhk on hoopis muudel elementidel. Peitpaigaldamine on minimalistlik kujundusprintsiip, mis nõuab täpset tehnoloogilist täiuslikkust.
Täiesti varjatud liigendisüsteem TECTUS võimaldab ülekatteta uksed täielikult integreerida sirgete joontega projekteeritud ruumidesse. Kui uks on suletud, jääb hingesüsteem nähtamatuks. TECTUS omab kandevõimet kuni 300 kg, võimaldab avanemisnurka 180 kraadi ning saab kasutada puidu-, teras- ja alumiiniumraamidel. TECTUS hingedel on 3D-reguleerimine, hooldevabad puksid ja laagrid. Hinge saab kasutada nii kergel siseuksel kui ka raskel välisuksel.
TECTUS® ENERGY hinged säilitavad kõik TECTUS® hingede süsteemi tehnilised ja visuaalsed omadused sh. koormustaluvuse, hooldevabaduse ja hea disaini.
Hingedel on järgmised funktsioonid:

SIMONSWERK TECTUS TE 340 3D on peithing energiaülekande funktsiooniga, mis sobib puidust, terasest ja alumiiniumist ustele. 

Tagasi avalehele