Tagasi avalehele

HOPPE COMPACT – rosettide funktsionaalne disain

Priit Künnapuu
tootejuht

Hoppe minirosettidest oleme me selle lehe veergudel paar korda juba lühidalt kirjutanud. Tegu on siiski sedavõrd erilise tootekategooriaga, et sellel tasub ikka ja jälle pikemalt peatuda.

Esimese asjana tuleb Hoppe minirosettide juures esile tõsta disaini ja esteetikat. Minimalism on trendikas juba mõnda aega nii sisekujunduses kui ka arhitektuuris ja Hoppe minirosetid näitavad siin suunda. Olles käepideme kaela ümber nähtaval vaid mõne millimeetri võrra, toovad nad suurepäraselt esile käepideme konstruktsiooni. Vastavalt käepideme kujule on saadaval ümmargused ja ruudukujulised rosetid, mis sobivad Hoppe Amsterdam-, Dallas-, Stockholm-, Los Angeles- ja Austin-seeriatele.

Hoppe Compact-rosettide kasutusmugavus algab juba paigaldusest – Hoppe Quick Fit-ühendus tagab kiire ja täpse paigalduse ilma tööriistateta, paigaldada tuleb vaid mõned komponendid. Rosettseibid kinnituvad uksele eriti tugeva teibiga.

Argumente Hoppe Compact-rosettide kasutamiseks on teisigi:

Moodne ja lihtne Hoppe Hamburg

Hoppe Hamburg pakub juba tootmises olevatele Hoppe toodetele teada-tuntud kvaliteeti ja paigaldamise lihtsust. Hamburgi-seeria klassikaline ja ajatu disain laieneb nüüd lisaks sise- ja välisuksele ning aitab laiendada aknalinkide SecuForte® valikuvõimalusi.

Tagasi avalehele