Tagasi avalehele

Birminghami mess

Birminghami messikeskuses toimus 21.-23. mail ehitusmess FITSHOW 2019, kus oma stendidega olid väljas ka VBH kohalik tütarettevõte VBHGB ning Eestist oli oma toodetega esindatud veel VIKING WINDOW.

Mulje messist oli väga positiivne – tegemist oli kompaktse ja tõeliselt professionaalse väljapanekuga. Tooni andsid kohalikud alumiiniumist avatäitevalmistajad, kes valdavalt näitasid suuri ja väga suuri lükand­uksi ning Inglismaa turule iseloomulikke väljapoole avanevaid suuri terrassivoldikuid. Austriast oli kohal ka INTERNORM, rahvusvaheliselt tuntud akende- ja ustevalmistaja.

Meie VBHGB esitles oma stendil põhiliselt kahte suunda. Kõigepealt omaenda brändi greenteQ lipu alla koondatud akna- ja uksekäepidemete sarja, mis paistab silma kohalikule turule suunatud läikivate pinnakatetega ning kõrgendatud korrosioonikindlusega.

Teiseks huvitavaks esitlusobjektiks oli värskelt valminud uus nutilukk Q-Smart BLUESAFE, mida saab juhtida nii sõrmejäljelugeja, tableti kui ka nutitelefoniga. Q-Smart BLUESAFE on liidetav enamusega Euroopas käibelolevate mitmepunktilukkudega, millel on toimiv käepide-üles-lukustus – samuti üks Inglismaa turu eripäradest.

VBH GB meeskond pärjati eelmisel aastal ka prominentse auhinnaga Component supplier of  the Year, tegemist on selgelt suure tunnustusega, mis näitab organisatsiooni tuntust UK turul

Tagasi avalehele