Tagasi avalehele

Roto Patio Alversa lükandsüsteem

ROHKELT AVARUST

Erkki Otstavel
tootejuht
erkki.otstavel[ät]vbh.ee
+372 501 2166

 

Roto Patio Alversa on uus ökonoomne sulusesüsteem, millel on mitmeid eeliseid nii aknatootja kui lõppkasutaja jaoks. Roto Patio Alversa võimaldab minimaalsete vahenditega realiseerida erinevaid avamis- ja õhutuslahendusi puidust, plastist või alumiiniumist paralleel- ja kaldlükandraamidega avatäidetel raamikaaluga kuni 160/200 kg.

Esimese pakkujana turul võimaldab Roto Patio Alversa-süsteem toota paralleellükandelemente, millel on ühtlasi ka raami kallutusega õhutusvõimalus. Kõik uue sulusesüsteemi komponendid on Roto poolt välja arendatud ja neid toodetakse Roto tehastes – tagamaks Roto tunnustatud kvaliteeti ja tarnekindlust.

Lõppkasutajale suurema kasutusmugavuse tagab innovatiivne avamis- ja sulgemismehhanism, mis võimaldab lükandelementi liigutada sujuvalt ja mürata.

Spetsiaalsed amortisaatorid hoolitsevad lükandraami optimaalse sisse- ja väljaliikumise eest. Kõiki paralleel-lükandsüsteeme saab käsitseda intuitiivselt nagu pöördkaldaknaid. Standardsete aknakäepidemete nagu nt RotoLine- ja RotoSwing-mudelite kasutamine loob lükand- ja aknaelementidega eluruumist ühtlase visuaalse mulje.

Roto Patio Alversa variandid:


Roto Patio Alversa | KS – kald-lükandsüsteem kaldõhutusega


Roto Patio Alversa | PS – paralleel-lükandsüsteem mikrotuulutusega või ilma


Roto Patio Alversa | PS Air Com – paralleel-lükandsüsteem kaldõhutusega Comfort

Valik Roto Patio Alversa eeliseid


 

Tagasi avalehele